Álláshirdetések

Munkát keres egyházunkban? Itt találja az épp meghirdetett állásainkat.

Projektvezető munkatársat keres a Zsinati Hivatal Ifjúsági Osztálya

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy 100 munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi, pályázati területeken. Az Ifjúsági Osztályra keressük új munkatársunkat projektvezető munkatársi pozícióban, teljes munkaidőben 2026. február 28-ig tartó határozott időre 2024. október 1-i munkakezdéssel.

Szaktanári állás a Baár–Madas-iskolában

Részmunkaidős vagy óraadó középiskolai matematikatanárt, vagy matematika- és informatika szakos tanárt keres a Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium a 2024/2025-ös tanévtől.

Adminisztrációs munkatársat keres a Zsinati Hivatal Ifjúsági Osztálya

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy 100 munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi, pályázati területeken. Az Ifjúsági Osztályra keressük új munkatársunkat adminisztrációs munkatársi pozícióban, egy éves határozott időre, teljes munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel.

További tartalmak